Kure andis kodus eduseisu käest

Kuigi FC Kuressaare asus koduväljakul vähemuses mänginud Narva Transi vastu 1:0 juhtima, tuli lõpuks siiski külaliste 2:1 paremust tunnistama.

„Narva tahtis ka seda mängu võita, mitte ainult meie,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Oli raske mäng, me eeldasime seda, aga laseme nüüd emotsioonidel rahuneda, et siis edasi vaadata.“

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumise esimesel poolajal oli teravam Narva Trans ja võõrustajad päästis hullemast väravas head tööd teinud Magnus Karofeld. 43. minutil jäi Trans pärast Martin Käose eemaldamist kümnekesi, kui kaitsja libistas selja tagant jalgadesse Michael Schjönning-Larsenile.

Kure jõudis sihile 54. minutil, kui Richard Aland tõrjus enda ette Märten Pajunurme pealelöögi ja palli koksas väravasse Joonas Soomre. Transi vastus oli kiire, kui vaid kaks minutit hiljem lõi keskkaitsja Kristi Marku karistuslöögist tulnud palli peaga väravavõrku.

Kure küll surus, kuid 75. minutil vormistas Nikita Mihhailov vasturünnakust lõppskoori 2:1 võitu. Väljakuperemeeste pingutused punktini jõuda edu ei toonud.

„Vaatame momendid üle, mis me ise tekitasime ja mis meie vastu loodi. Aga kindlasti jätsime kogu jõu väljakule, tahtsime võita, aga kahjuks täna ei õnnestunud.“