Rasmus Saar mängis end saja kohtumise klubisse

< 1 minuti lugemine

Teisipäevane kohtumine Narva Transi vastu oli FC Kuressaare 21-aastasele Rasmus Saarele klubi eest sajas liigakohtumine.

„Eks see on oluline, kui sa oma kasvataja klubi eest oled juba sellise hulga mänge kirja saanud,“ rääkis Rasmus Saar, kes loodab, et see on tema pikas karjääris alles üks esimestest tähistest.

Paraku tuli selles Rasmus Saare juubelimängus Kurel tunnistada kodus Narva Transi 2:1 paremust ja seepärast on ka just see kaotus äärekaitsjal kõige paremini meeles. „See mäng oleks võinud ju ikkagi positiivselt lõppeda ja võit oli võimalik,“ leidis ta.

„Mõru maitse on suus, aga läks nagu läks. Ei olnud võib-olla sada protsenti fookuses ja teise värava võtan enda peale, sest minu tegevusest see algas. Teisi mänge ei oska ma välja tuua, aga kindlasti on kõik meie võidud olnud tähtsad ja emotsionaalsed.“

Saja mänguga on Rasmus Saar löönud kaheksa väravat, mis on tema hinnangul vähe ja tabamuste arv peaks olema suurem. „Ma ei ole kahjuks selles väga hea,“ tõdes ta, lisades, et peab trennides harjutama rohkem realiseerimist.

Samas toob ta oma löödud väravatest välja üleminekumängudel FC Elva vastu vormistatud 1:0 võidu, kodus FCI Tallinna Levadia võrku pommitatud 2:2 tabamuse ja Tallinna Legioni vastu Kadriorus saavutatud 1:1 viigivärava.

Oma panusega tänavusel hooajal ei ole Rasmus Saar samuti veel sugugi rahul. „Ma võiks rünnakul kiiremini ja rohkem toimetada. Ise tunnetan, et saan paremini ja pean veel kõvasti tööd tegema,“ märkis mängumees.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et sada mängu annab Rasmus Saarele juba aluse olla üks meeskonna liidritest väljakul. „Loodan, et Rasmus tõestab oma taset ja paneb veelgi juurde ning võtab samas oma tegutsemises ka vastutuse,“ lausus peatreener.