Kure hoidis ka Transi vastu vastase nullil

< 1 minuti lugemine

Tallinnas EJL-i jalgpallihallis mängitud Taliturniiri kohtumises viigistas FC Kuressaare JK Narva Transiga 0:0 ja on sellega kõigis kolmes hooajaeelses kohtumises oma värava puutumatuna hoidnud.

„Peame kontrollmängudes kõiki võimalusi kasutama ja Transi näol oli tegu korraliku vastasega,“ rääkis FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski, lisades, et kuigi kontrollkohtumistes pole tulemus tähtis, siis hea sooritus on siiski oluline.

Esimesel ja teisel poolajal lõid kure mehed vastasest rohkem äravavõimalusi ning Transile korralikke momente ei antud. „Oli selline paljude üleminekutega mäng,“ tõdes Kožuhhovski. „Poisid said vajaliku mängurütmi ja hoidsime oma värava jälle puhtana. Kaitse algab rünnakust ja rünnak kaitsest. Oleme tegutsenud päris kindlalt.“

Kohtumist jäävad varjutama Pavel Dõmovi ja Moorits Veeringu, kes võis murda ninaluu, vigastused. „Kindlasti oleks meile kahte-kolme meest juurde vaja,“ lausus Roman Kožuhhovski.

„Me ehitame sisuliselt uut meeskonda, sest uusi mängijaid on palju. Kuigi meie üldised mängu põhimõtted jäävad samaks, siis detailides on vaja teha muudatusi. Kindlasti oleks vaja suurendada veel ka meeskonnasisest konkurentsi.“