Levadia ees aukartust ei tunta

2 minuti lugemine

Kuigi turniiritabelis üheksandal kohal oleva FC Kuressaare reedene vastane Premium liiga 9. voorus Tallinna FC Levadia on kõrgel kolmandal positsioonil, siis nimeka konkurendi ees aukartust ei tunta.

„Jalgpallis on väga tähtis osa psühholoogial ja meil on vaja see mäng mängida mitte nagu autsaider liidri vastu, vaid peame uskuma endasse ja üritama mängida nagu kaks võrdset meeskonda,” tõi FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi välja oma meeskonna eduvõtme.

Eelmises mängus fännide ja meeskonna poolt parimaks valitud väravavaht Riido Reiman rõhus vigade vältimisele. “Kui me suudame kaitses distsiplineeritult mängida, on kõik võimalik, nagu näitas mäng Narvaga. Anname endast parima ja eks mängu lõpuks selgub, mis selle tulemuseks on,” oli Reiman lootusrikas.

FC Levadia abitreener Indrek Zelinski rõõmustas selle üle, et lõpuks ometi saab meeskond muruväljakule. „Saarlased on meist paremas seisus, kuna nemad on juba saanud murul mängida, kuid seda suurema innuga üritame näidata, et meilegi meeldib murul tegutseda,“ rääkis ta.

„Ootame rasket kohtumist, sest FC Kuressaare on oma uute täienduste abil südikalt mänginud ja Transi vastu võtsid nad hooaja esimese võidu. Meie oleme siiski tugevam meeskond väljakul ja eesmärk saab olla vaid ühene.”

FC Levadia ründaja Nikita Koljajevi hinnangul tuleb edu saavutamiseks eelmiste mängudega võrreldes tõstma mängukvaliteeti, et mitte eduseisu käest anda.

Eelmisel hooajal Meistriliigas jäi kõigis omavahelistes kohtumistes peale Levadia – Tallinnas kindlalt 5:0 ja 7:0 ning Kuressaares 2:0 ja 1:0.

Premium liiga IX voor
Reede, 03.05 kell 19:30 Kadrioru staadion

Tallinna FC Levadia – FC Kuressaare
Peakohtunik: ?
Abikohtunikud: ?

Piletiinfo: Täispilet maksab 5 eurot, sooduspilet kuni 18-aastastele lastele ja pensionäridele 2 eurot.