Meeskond kaotas sügiseni kaks mängijat

< 1 minuti lugemine

Kuna tööülesannete ja treeningute ühendamise keerukuse tõttu ei olnud vajaliku sportliku vormi saavutamine võimalik, otsustasid Rene Aljas jätkata FC Koses ja Mairo Tikerberi mängib Sörve JK eest.

2007. aastast FC Kuressaares mänginud Rene Aljas on kolmandas liigas mängivas FC Kose meeskonnas sügiseni laenul. „Kuna ma töötan Tartu maanteel ehitustöödel ja päevad on pikad, siis tekkisid probleemid treeningutel käimisega ja pooleteraga tegutsemine pole see,“ rääkis Aljas Kurest lahkumise põhjustest.

Aljas arutas koos klubi juhtidega oma võimalused ja mõistlikud variandid läbi. Kindlasti oleks tema abi vaja Sörve JK-le, aga mängudel käimine võtnuks liiga palju aega. Kuna Kose on tema töökoha lähedal, siis valis ta oma endise meeskonna.

Rene Aljas ei usu, et selle sammuga on temale meistriliiga tasemel mängudel kriips peal. „Eeskätt pean töötama individuaalselt ja ennast füüsiliselt vormis hoidma,“ lausus ta. „Ma ei ole enam noor mängija, kes võib veel mänguliselt areneda, minu puhul on määrav füüsis. Püüan seda hoida ja kui võimalus tuleb, tahan kindlasti tagasi olla.“

Samal põhjusel on hetkel meeskonnast eemal ka eelmise aasta suve lõpul FC Kuressaarega liitunud Jõgevalt pärit ründaja Mairo Tikerberi. „Töö ei võimalda korralikult treenida, sest pean olema üle Eesti asuvatel objektidel,“ lausus Tikerberi, kes siiski üritab kuni sügiseni võimalikult palju mängida duubelmeeskonna Sörve JK eest. „Treeneriga on kokkulepe, et kui nad mängivad Tartu lähedal, siis ma aitan neid,“ rääkis Tikerberi.