Lisaaja viimase minuti värav kandis Kure järgmisse ringi

< 1 minuti lugemine

Jalgpalli Evald Tipneri karikavõistluste 1/32 finaalkohtumine FCI Infoneti ja FC Kuressaare vahel seiskus kolmapäeval mängu 108. minutil, kui Infoneti Lasnamäe staadionil kadus elekter ära. Samas neljapäeval 2:2 seisult jätkunud kohtumise saatuse otsustas Sander Lahe tabamus viimasel minutil.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles vahetult pärast mängu pooleli jäämist, et kindlasti minnakse mängima sooviga kohtumise võit lisaajaga ära vormistada. Plaani viis ellu Sander Laht, kes palli efektselt üle vastaste väravavahi võrku saatis.

„Ikkagi võib poisse õnnitleda,“ märkis peatreener. „Saime hea mängu, mis näitas, et karikasarjas ei saa mitte kuidagi vastast alahinnata, kuigi ma seda oma meestel ka ei näinud. Pingutada tuleb siiski alati maksimaalselt. Samas nägime, et kui sellise pühendumisega jätkame võime sarjas kaugele jõuda.“

Karikavõistluste 1/16-finaalis läheb FC Kuressaare nüüd vastamisi Esiliiga B liidermeeskonna Tartu JK Welcoga. „Tegu on kogenud meeskonnaga, kes just kodupubliku ees mängib alati emotsionaalselt. See mäng on meie jaoks kaugel, keskendume mängule Transiga,“ sõnas Roman Kožuhhovski.