Mairo Miil ragistas juubelikohtumises väravaposte

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare laupäeval peetud mäng Paide Linnameeskonnaga oli Mairo Miilile meeskonna eest sajas liigakohtumine, milles kaitsja tabas esimesel poolajal vastaste väravaposti ja teisel poolajal latti.

Mairo Miili esimene värav Premium liigas oli lähedal ja mehe hinnangul tahab purakas  kindlasti välja saada. „Oma mängus tuleb kindlasti resultatiivsuse poolest juurde panna,“ leidis ta. „Täna ei kukkunud sisse, aga küll kukkuma hakkab. Enda poole pealt polegi see värav võib-olla nii oluline, aga peamine, et meeskonnale punkte tuleks.“

Mairo Miili sõnul on saja liigamänguni jõudmine mõnes mõttes ootamatu. „Aga eks ma olen ju kolm aastat jutti mänginud ja vigastusi polegi põhimõtteliselt olnud,“ märkis ta. „Ei mäleta millal viimati pingi peal olin. Viisakas arv nii noorelt sellise tulemuseni jõuda, aga 300-te klubisse saada eesmärk küll pole, tuleb palju tuleb, eks ole näha.“

Mairo Miili senised positiivseimad emotsioonid on 1:1 viik Levadiaga ning tänavune mäng Narvaga, kui 0:2 kaotusseisust välja tuldi ja vormistati 3:2 võit. „Kindlasti ei ole meeldivad Floralt või Paidelt saadud suured pakid,“ lisas ta.

Noore mängumehena on Mairo Miilil karjäär veel ees ja kindlasti tahaks ta sammu edasi teha. Esmalt tulevad aga mängud U21 koondises ja oktoobris algab teenistus Eesti kaitseväes. „Kui need tehtud, siis vaatame edasi,“ lausus kaitsja.