Meeskond alistus eduseisust Viljandile

Meistriliiga kaheksandas voorus ei aidanud kuidagi FC Kuressaaret Amor Luubi värav juba üheksandal minutil, kuna koduväljakul pani FC Viljandi tänu Marten Müti kahele ja Jaan Leimanni ühele väravale oma paremuse 3:1 lõpptulemusega siiski maksma.

Mängu paremini alustanud saarlased viis juba veidi vähem kui kümneminutilise mängu järel juhtima Amor Luup, kes sellega oma tänavuse hooaja teise tabamuseni jõudis.

Veerandtunni möödudes hakkas saarlaste surve aga vaikselt taanduma ning võõrustajad said üha enam oma mängumasina käima. Poolaja lõpetuseks lõidki Marten Mütt ja Jaan Leimann kumbki värava ning puhkama mindi juba viljandlaste 2:1 eduseisul.

Teiseks kolmveerandtunniks isukamalt platsile tulnud FC Viljandi jõudis Müti teise tabamuse läbi juba 3:1 eduseisuni ning seda enam käest ei antudki. Nii teenisid mulgid oma hooaja teise võidu, FC Kuressaare aga kolmanda kaotuse.

Lisaks punktide kaotamisele hõrenesid eesootavat järgmist vooru silmas pidades oluliselt ka saarlaste read mängijate hulgas – Märt Kluge teenis täna punase, Sami-Sander Kivi hooaja kolmanda kollase ning Rauno Reiman vigastas kubemelihast.

Meistriliigas on saarlased platsil taas nädala pärast, kui koduplatsil kohtutakse Tallinna Kaleviga.

14. aprillil kell 17:00 Viljandi kunstmuru (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI – FC KURESSAARE 3:1 (2:1)