Meeskond hävis südi avapoolaja järel Levadiale

Meistriliiga seitsmendas voorus pidas FC Kuressaare esindusmeeskond mängus FC Levadiaga südilt vastu avapoolaja, ent murdus teisel täielikul ning kaotas koguni 0:5.

Esimesed kolmveerand tundi vapralt kaitses purssinud saarlased naasid poolajapausilt aga hõljudes ning Levadia ründepaar koosseisus Janar Toomet – Vitali Leitan karistasid selle kiirelt ära.

47. minutil otsa lahti teinud Toomet duubeldas vaid kuus minutit hiljem pealinlaste eduseisu ja kindlustas sisuliselt ka Levadiale mänguvõidu. Meistriliigas oma 162. väravani jõudnud avapoolajal vahetusest sekkunud Vitali Leitan vormistas oma kübaratriki 58., 89. ja 90.+1. minuti väravatest.

Järgmiseks liigamänguks tuleb FC Kuressaare esindusmeeskond platsile taas juba eeloleval nädalavahetusel, kui laupäeval sõidetakse külla FC Viljandile.

10. aprillil kell 18:45 Maarjamäe kompleksi kunstmurustaadion (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA – FC KURESSAARE 5:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 47., 53. Janar Toomet, 58., 89., 90.+1. Vitali Leitan
Hoiatused: 43. Aleksandr Kulinitš, 78. Maksim Podholjuzin, 81. Albert Taar – 70. Andre Ilves

FC Levadia: 1-Smiško, 3-Artjunin, 4-Morozov (60. 2-Ingermann), 17-Podholjuzin, 19-Kulinitš, 6-Antonov, 23-Kaljumäe (65. 18-Taar), 10-Subbotin, 7-Toomet, 28-Hunt, 21-T. Laurits (32. 5-Leitan).
Varus: 30-Pikker, 27-Raudsepp, 16-Ustaal, 18-Taar, 2-Ingermann, 9-Rättel, 5-Leitan.

FC Kuressaare
: 1-Lavrentjev, 13-Rauno Reiman, 4-Kluge, 26-Kivi, 25-Viira, 8-Trasberg, 23-Luup (62. 18-Aljas), 7-Gerasimov, 39-Valmas, 11-Reinsalu, 17-Könninge (62. 10-Ilves).
Varus: 12-Riido Reiman, 10-Ilves, 18-Aljas, 14-Jäger, 19-Seeman, 5-Laja, 15-U. Rajaver.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.