Mikk Saarela soovib Kure rohkem pildile tuua

< 1 minuti lugemine

Esmaspäevast FC Kuressaare tegevjuhi kohale asunud Mikk Saarela seab oma peamiseks ülesandeks klubi ja selle tegemised veelgi paremale tasemele tõsta.

„Sportliku poolega ma ei tegele, kuid olla osa sellest tiimist on äge,“ rääkis Mikk Saarela. „Olen turundusliku taustaga ja eesmärk on FC Kuressaare veelgi paremini pildile saada. Paraku on nii, et ega kõik saarlased vist klubi tegemistega väga hästi kursis ei ole.“

Mikk Saarela sõnul on positiivne see, et klubi trennis käivad lapsed ilmestavad oma võistlusvormide ja dressidega meie tänavapilti, kuid FC Kuressaaret võik rohkem näha olla meedias ja kindlasti saaks olla atraktiivsem ka sponsorite silmis.

Kui FC Kuressaare hakkas pärast Mario Pruuli tööle asumist Eesti Jalgpalli Liitu otsima endale uut tegevjuhti hakkasid Mikk Saarelal kohe silmad särama ja ta nägi võimalust klubi arengusse panustada. „Noored inimesed on eesotsas ja tundub, et tiim on äge ning kindlasti huvitav koht, kus eesmärke seada,“ lausus ta.

Kuigi Mikk Saarela senine tööalane tegevus ei ole olnud seotud spordiga on ta olnud siiski tõsine harrastaja ja fänn ning omadele aktiivselt kaasa elanud. „Olen olnud spordiga sina peal kogu aeg,“ tõdes ta.

„Olen küll rohkem mänginud korvpalli, aga jalgpall on olnud kevade ja suve mäng Smuulis SÜGi platsi peal. Sporti olen kogu aeg jälginud ja saarlasena Kuret ja võrkpallureid fännina kogu aeg toetanud. Olen ka staadionil mänge vaatamas käinud, sest tegu on ju saarlaste võistkonnaga.“

Tööle asudes on Mikk Saarelal esialgsed plaanid paigas. „Klubi köögipoolega pole ma veel sügavuti kursis, aga istume maha ja paneme asjad täpsemalt paika. Liina Tammega oleme juba tööjuttu ajanud, et asju veidi selgemaks saada,“ lausus tegevjuht.

Ühe jalgpalliklubi juhtimine ei tähenda paraku tööaega 8-17-ni, sageli peab toimetama ka õhtuti ja väljas tuleb olla ka nädalavahetusel. „Olen selleks valmis,“ märkis Mikk Saarela, lisades, et ajaplaneerimine on suur ja oluline osas sellest tööst ning kui seda õieti teha saab normaalselt hakkama.