Soccernet tunnustas Kure Ultraid

< 1 minuti lugemine

Eesti veebiajakiri Soccernet tõi välja jalgpalli Premium liiga meeskondade parimad fännid ja tunnustuse pälvisid Kure Ultrad.

Eelmisel hooajal tegid kogukonnajuhid päris head tööd ja tõstsid keskmise pealtvaatajate arvu 296 pealt 366-le. Paljuski koroonaviiruse tõttu – poolteist kuud ei saanud ju pealtvaatajad üldse staadionil käia – oli kogukonnajuhtide töö tänavu raskendatud ja pealtvaatajate hulk taas langes – keskmine number on seekord 338.

Kui mitmed teised fännirühmad tegid sammu tagasi või maksimaalselt säilitasid taset, siis ainsana tekitasid uut elevust Kure ultrad. Suve hakul murti küll fännide vaikivat kokkulepet, kui mindi kollektiivselt staadioni aia taha laulma ja möllu tegema, aga õnneks kandis entusiasm nad edasi ka tribüünidele.

Publikunumbri poolest saab jätkuvalt välja tuua FC Flora, kes on oma numbrit enam-vähem säilitanud. Mullu oli number 711, tänavu 698. Teistest jätkuvalt kõrgelt üle. Samuti tegi tubli tööd Viljandi Tulevik, kes on suutnud keskmise publikunumbri kasvatada 400-ni.

Fänlust kui sellist kohtab jätkuvalt ka Nõmme Kalju kodumängudel, kus usaldusväärne paarikümne pealine seltskond alati oma ära teeb. Kuivõrd tulemused platsil on olnud kehvad, siis on ka nemad olnud ehk tavapärasest loiumad ja kahjuks teeb samuti vähikäiku üldine Kalju publikunumber.