Naiskond kaotas Pärnu duublile ülinapilt

FC Kuressaare naiskond hakkas naiste Esiliiga liidrile Pärnu JK duublile koduväljakul kõvasti vastu, aga lõpuks tuli ikkagi vastu võtta 1:2 kaotus.

Kui maikuus tuli saarlastel Pärnus vastu võtta suur 1:7 kaotus ja tänased vastased juhivad liigat korraliku edumaaga, siis võis arvata, et kerge mäng koduvõistkonnale ei tule. Siiski õnnestus võõrustajatel esimesel poolajal Liisi Salongi tabamusest juhtima minna.

Teise poolaja alguses külalised viigistasid ja saarlannad hoidsid punktist kinni kuni mängu lisaminutiteni, kui pärnakate ründaja suutis kogu mängu häid tõrjeid teinud väravavaht Merlin Sarapuu üle mängida.

Naiskonna mängiv treener Kateriin Pani pärast mängu: “Läksime 1:0 juhtima ja esimene poolaeg lõppes meie üleolekuga. Teisel poolajal hakkasime väsima ja üks värav löödigi tagasi. Nende võiduvärav sündis üleminutitel, kui just väljakule vahetatud värskete jalgadega poolkaitsja andis hea söödu ründajale, kes selle väravasse toimetas. Taktikaliselt mängis vastane targemini, kuna jättis ka teisele poolajale vahetuse, mis keskväljal andis palju tunda. Meil kahjuks vahetused seekord nii hästi ei õnnestunud.

Vaatamata kaotusele jäi ta oma hoolealustega ja mänguga rahule: “Meil oli palju häid võimalusi ja Merlin tegi väravas supertõrjeid.  Hea mäng, kust edasi minna. Näitasime pärnakatele, millest saare naised tehtud on!

Pärnu vastu mängisid Merlin Sarapuu, Eliisa Saar, Kateriin Pani, Meril Rannala, Marin Aleksejeva, Klair Kivi, Annemari Pruul, Eva Haavel, Mariliis Palu, Anne-Mai Alas ja Liisi Salong. Vahetusest veel Kati Nau, Elis Armuand, Laura Kriska ja Kätlin Kask

Naiskond valis mängu parimaks Merlin Sarapuu.

Järgmise mängu peavad naised laupäeval, 19. juulil, kui koduväljakul kohtutakse Kohtla-Järve JK Järvega.