Reivo Vinterile on naiskonna treenimine uus väljakutse

< 1 minuti lugemine

Roland Küti asemel FC Kuressaare naiskonna peatreeneriks asuv Reivo Vinter on uueks väljakutseks valmis ja eesmärgid on paigas.

„Naiskonna juhendajaks saamine on mulle uus ja põnev väljakutse,“ märkis Reivo Vinter, lisades, et ootab juba suure huviga järgmist hooaega. „Kuna olen mõnede mängijatega treeningutel kokku puutunud, mõned korrad ka võistkonda mängudel juhendanud ja üleüldse kõiki mängijaid tean, siis ühise keele leidmisega raskuseid ei tohiks tekkida.“

Reivo Vinteri sõnul tal uue väljakutse ees mingit kartust praegu ei ole ja eelkõige valitseb just põnevus ja ootus selles osas, mis saama hakkab. „Võrreldes eelmise aastaga jääb suur osa mängijatest alles,“ lausus ta.

„Sada protsenti ei ole koosseis veel paigas, aga on mõned lõpetajad ja on ka noorematest mitu uut mängijat juurde tulemas. Ka treeningprotsess jääb suures plaanis samaks ehk trennide arvus mingeid muudatusi ei tule. Muutused tulevad tõenäoliselt lihtsalt sellest, et treeneritel on erinev käekiri ja trennides on erinevad harjutused ja põhimõtted.“

Reivo Vinter ütles, et kõigepealt on tal eesmärk võistkonnaga ühised arusaamad tekitada. „Püüame teha selgeks, kuidas meie mänguplaan võiks välja näha ning selle järgi siis treeningutel ja mängudel toimetada,“ lausus treener.

Reivo Vinteri hinnangul võiks turniiritabeli poolest eesmärgiks olla parem tulemus, kui eelmise aasta 5. koht. Lisaks naiskonnale jääb talle ka U17 tüdrukute võistkond, kuhu võrreldes eelmise aasta võistkonnaga lisanduvad ka kõik U14 mängijad.