Viikingid Tarvaste vastu kordusetendus

2 minuti lugemine

Eelmises Esiliiga kohtumises koduväljakul Rakvere JK Tarvaselt valusa kaotuse saanud saarlased on täis tahtmist reedene mäng seekord enda kasuks pöörata.

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak märkis, et Rakverele on uue treeneri tulek positiivselt mõjunud ja mida vähem hooaja lõpuni on, seda paremini nad on mängima hakanud. „Võtame mäng korraga ja soovime neid kõiki võita,” lausus ta.

Saarlaste väravavaht Roland Kütt tunnistas, et kindlasti ei saa seekord lihtsam olema, kui eelmine mäng Rakverega. „Aga kui suudame mängu nautida, siis usun, et oleme oma hetke potentsiaalile väga lähedal suutmaks seda kohtumist võita,” oli puurilukk lootusrikas.

Rakvere JK Tarvase juht Reijo Kuusik möönis meeskonna võimalustest rääkides, et jällegi sõltub väga palju koosseisust, millega saab mängul arvestada. „Loodame anda nagu alati endast maksimumi, et pikk kodutee ei oleks liialt nukker,” sõnas ta.

Külaliste mängija Taavi Trasberg on kindel, et tulemas on väga tuline mäng kahe tugeva tiimi vahel. „Kindlasti sõidab Tarvas Kuressaarde 3 punkti järele, et praamisõit tagasi nauditavam oleks. Tabelisse oleks hädasti punkte vaja , et oleks kergem hingata,” võttis ta meeskonna soovid kokku.

Esiliiga XXVIII voor
Reedel, 12.09 kell 18:00 Kuressaare linnastaadion

FC Kuressaare – Rakvere JK Tarvas
Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Taavi Puuorg, Argo Pruul

Sissepääs staadionile kõigile tasuta!

Osale ka Facebooki üritusel .