Foto: FC Kuressaare 20.08.2014 Kuressaares

Meeskond üritab mõõnaseisust välja tulla

2 minuti lugemine

Kuigi FC Kuressaare järgmine vastane Tallinna FC Puuma on Esiliiga turniiritabelis viimasel kohal, tuleb meestel edu saavutamiseks ja konkurentsis püsimiseks anda väljakul oma parim.

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlaku sõnul on juba ammu selge, et Esiliigas ühtegi kerget mängu pole ja kõik võivad kõiki võita. „Puuma mängijad näitasid eelmises omavahelises mängus, et on palliga väga osavad. Positiivse tulemuse saavutamiseks peame mängima oma parimat mängu,” märkis ta.

Hiidlasest noor poolkaitsja Karl Johan Kastein tõdes, et viimased kaks mängu on meeskonnale lõppenud katastroofiliselt ja nüüd on käes tõestamise koht. „Peame näitama, et selline ei ole Kure tõeline tase,“ väljendas ta võitlusmeeleolu.

„Mehed on vihased ning kõigis mängijates pulbitseb soov ja tahe näidata, milleks on FC Kuressaare tegelikult võimeline ja seekordne mäng Puumaga peab olema see koht, kus see sportlik viha kindlasti võiduks realiseerida ning jalad uuesti alla saada.”

FC Puuma president Vitali Kobašov märkis, et FC Kuressaare on iseloomuga meeskond, kuid pole võitmatu. „Paneme kõik enda oskused mängule ja tuleb huvitav kohtumine,“ lausus ta. 

Tallinlaste väravavaht Vitas Mališauskas rääkis, et vaatamata eelnevale tulemusele proovitakse kodus võtta saarlastelt 3 punkti ja meeskonna vaim on hea.

Mõlemad seni Esiliigas omavahel peetud kohtumised on lõppenud saarlastele edukalt. Varakevadel Tallinnas olid võidunumbrid 3:1 ning juuli alguses Salme staadionil 3:2.

Esiliiga XXVI voor
Pühapäeval, 24.08 kell 19:00 Lasnamäe SPK kunstmurul (Peterburi tee 15,  Tallinn)

Tallinna FC Puuma – FC Kuressaare
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Roman Laidinen


Piletiinfo: 
2€