Roland Kütt treenib koos koondisega

< 1 minuti lugemine

Vaatamata sellele, et eriolukord on peatanud Eestis sporditegemise, on meie jalgpallikoondise peatreener Karel Voolaid koostanud oma mängijatele virtuaalse treeningkava ja teiste hulgas on ta kaasanud ka FC Kuressaare väravavahi Roland Küti.

Eesti Jalgpalli Liidu poolt välja antud pressiteates öeldakse, et vaatamata valitsevale keerulisele olukorrale peavad koondislased end jätkuvalt vormis hoidma ja seepärast on lisaks klubide poolt koostatud treeningkavadele 30 jalgpalluril vaja tegutseda ka Karel Voolaidi näpunäidete järgi. Väljavalitute hulgas on ka vahepeal juba loobumisest teatanud, kuid peatreener Roman Kožuhhovski palvel FC Kuressaare väravasuule naasnud Roland Kütt.

„Otsustasime tema kaasata, kuna meil on vaja meest, kes on alati valmis väravasse asuma,“ rääkis Karel Voolaid. „Tean, et Roland on väravasuul oma tööd tehes murdnud ka sõrmeluu ja just sellist pühendumist on koondisele vaja. Selline eneseohverduse näide on usutavasti eeskujuks tema noorematele kolleegidele ja kui peaks vaja minema, siis on Roland valmis ka koondise väravas viikingi iseloomu näitama.“ Roland Kütti ei ole koondise juhid veel informeerida jõudnud, sest saarlased peavad kodus istuma ja ootama olukorra paranemist.